Artur Boruc kończy karierę w reprezentacji!

artur boruc

Artur Boruc poinformował na swoim profilu na Instagramie, że kończy karierę w reprezentacji.

Artur Boruc dla Polskiej reprezentacji rozegrał 64 mecze.

 

Chciałbym poinformować wszystkich zainteresowanych, ze podjąłem decyzje, która nosiłem w sobie od pewnego czasu. Ze względu na zdrowie i już „podeszły” wiek oraz konkurencje, która pozwala spać spokojnie. Ze względu na spokój ducha mojego i mojej rodziny, kończę piękna przygodę z Reprezentacja Polski w piłce nożnej – napisał na Instagramie Artur Boruc

Artur Boruc zadebiutował w reprezentacji Polski 28 kwietnia 2004 roku w towarzyskim pojedynku z Irlandią. Na boisku pojawił się na ostatnie 31 minut zmieniając Jerzego Dudka. Dwa lata później był już podstawowym bramkarzem na mistrzostwach świata w Niemczech, ale Polska po porażkach z Ekwadorem i Niemcami oraz zwycięstwie nad Kostaryką zakończyła udział w fazie grupowej.

 

Myślę, że to inteligentna decyzja z jego strony. Mimo że w ostatnim czasie był trzecim bramkarzem reprezentacji, był bardzo ważną postacią w szatni, bardzo ją scalał. To świetny facet z mocnym charakterem, który zapisał piękną kartę w kadrze. Bardzo go szanuję za to, co zrobił dla zespołu. Nie zapominamy o nim, zawsze będzie mile widziany na meczach kadry – powiedział prezes PZPN.

Zapisz się na listę
Zostaw adres email. Będziemy informować Cię od czasu do czasu o najnowszych artykułach.
ZERO SPAMU! Szanujemy prywatność
Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Related posts

*

*

Top

Korzystasz? Udostępniaj :)

Facebook
Facebook
Google+
http://www.glosgminny.pl/artur-boruc/">
RSS
Wyślij przez Email