Destrukcyjna opozycja teraz chce zakłócić Polakom urlopy nad morzem! Nie boją się Hunów?!

Destrukcyjna opozycja teraz chce zakłócić Polakom urlopy nad morzem!

Oby liderzy Platformy Obywatelskiej nie trafili nad polskim Bałtykiem na „Hunów”. Destrukcyjna opozycja podburzała do Majdanu na polskich ulicach. Teraz liderzy PO kontynuują cykl wakacyjnych spotkań w ramach tzw. Klubów Obywatelskich. Po spotkaniu na plaży w Kołobrzegu, zapraszają na spotkania na plażach we Władysławowie, Darłowie i w innych miastach.

Ta nasza akcja to również okazja do dobrej rozmowy o Polsce z tymi, którzy tu nas odwiedzają. Mieliśmy okazję poznać wielu fantastycznych Polaków i liczymy, że znowu się spotkamy

— mówi Borys Budka.

Nie ma wakacji od demokracji. Jak pisze PO na swoim profilu Twitterowym

Czy to oby dobry pomysł na wiece polityczne? Czy Polacy wytrzymają ten „strategiczny bełkot” mający na celu odwiedzenie wypoczywających Polaków od pozytywnych zmian? Przypomnijmy: nie tak dawno po wprowadzeniu programu 500+ wielu polityków totalnej opozycji oraz celebrytów z nieukrywanym zażenowaniem oceniało Polaków, którym po raz pierwszy udało się dzięki programowi wyjechać z dziećmi nad polskie morze, że nie potrafią się nad nim zachować.

W jednej z „opozycyjnych” gazet (Newsweek) w artykule ” Wakacje nad Bałtykiem? – Mamy najazd Hunów…”, któremu gorąco przyklaskiwała część opozycji rok temu obrażano Polaków, pisząc:

„Największy tegoroczny szok? Matka, jak gdyby nigdy nic myjąca w morzu ubrudzone fekaliami dziecko… Już czasem na plażę przychodzą półprzytomni. Piwo, jedno, drugie, a potem afera, gdzie podział się synek?… Kolizja za kolizją. Jeździć nie potrafią, widać, że pierwszy raz wybrali się w taką podróż… W wielu Polakach narasta lęk przed podróżami w miejsca, zagrożone zamachami, takie jak Turcja, Tunezja, Egipt. Wybierają polskie Wybrzeże, bo mają poczucie, że tu im nic nie grozi ….  Wielu nigdy wcześniej nie było nad morzem. Ci nowi … nie znają reguł, nie wiedzą, jak się zachować. Wiedzą jednak, że nikt ich tu nie zna. Anonimowość dodaje im odwagi. … We Władysławowie jest totalny armagedon zjechali wszyscy państwo Kiepscy z rodzinami i przyjaciółmi.”

Oby liderzy Platformy Obywatelskiej nie trafili nad polskim Bałtykiem na „Hunów”

Foto: autor: @Platforma_org TT/glosgminny.pl

Zapisz się na listę
Zostaw adres email. Będziemy informować Cię od czasu do czasu o najnowszych artykułach.
ZERO SPAMU! Szanujemy prywatność

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Related posts

*

*

Top

Korzystasz? Udostępniaj :)

Facebook
Facebook
Google+
http://www.glosgminny.pl/destrukcyjna-opozycja-teraz-chce-zaklocic-polakom-urlopy-nad-morzem/">
RSS
Wyślij przez Email