‪‪Intel Extreme Masters‬ – Katowice‬‬ 2017 ‪Counter-Strike: Global Offensive‬ ‪

Intel Extreme Masters Katowice

 ‪‪Intel Extreme Masters‬ – Katowice‬‬ 2017. Właśnie zaczynają się pierwsze mecze w Counter-Strike: Global Offensive na turnieju IEM Katowice 2017. O tytuł mistrza walczyć będzie 12 drużyn z całego świata.

Dzisiaj fani e-sportu, a przede wszystkim sceny Counter-Strike: Global Offensive, będą mieli okazję kibicować pierwszym spotkaniom w ramach IEM Katowice 2017. O tytuł powalczy 12 drużyn. Wśród graczy są: zespoły z Ameryki Północnej (Cloud9 i OpTic Gaming), dwa z Ameryki Południowej (SK Gaming i Immortals) oraz osiem z Europy (Virtus.pro, Astralis, Natus Vincere, NiP, FaZe Clan, North, Heroic i Fnatic). W puli nagród turnieju znajduje się 250 tys. dolarów Najprawdopodobniej 100 tys. dolarów trafi do zwycięzców – tak samo, jak w zeszłym roku. Jest o co powalczyć.

 

Intel Extreme Masters Katowice

Już dzisiaj rozpoczynają się pierwsze mecze  ‪‪Intel Extreme Masters‬ – Katowice‬‬ 2017 – Counter-Strike: Global Offensive w ramach IEM Katowice 2017. Łączna pula nagród to 250 tys. dolarów. /intel extreme masters katowice/

Zawody w pierwszej fazie zostały podzielone na dwie grupy po sześć zespołów. W grupie A grają: Astralis, OpTic Gaming, FaZe Clan, Ninjas in Pyjamas, Fnatic oraz Immortals. Z kolei w grupie B znalazły się: SK Gaming, Virtus.pro, North, Cloud9, Natus Vincere i Heroic. W tej fazie obowiązuje tzw. system „każdy z każdym”.

Trzymamy kciuki i niech wygra lepszy.

Zapisz się na listę
Zostaw adres email. Będziemy informować Cię od czasu do czasu o najnowszych artykułach.
ZERO SPAMU! Szanujemy prywatność

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Related posts

*

*

Top

Korzystasz? Udostępniaj :)

Facebook
Facebook
Google+
http://www.glosgminny.pl/intel-extreme-masters-katowice/">
RSS
Wyślij przez Email