Niemcy przerażone! Tracą wpływy w Europie i na Świecie przez Polskę!

Po dziesiątkach lat przewodnictwa w Europie, Niemcy zaczynają mieć poważny problem geopolityczny– ich interesy i pozycja na świecie są poważnie zagrożone! 

To, co robi Donald Trump, w jaki sposób wpływa na Europę, powoduje ogromny bunt w państwach zachodnich. Że oto być może oni stracą wiele monopoli – handlowych i innych. Co gorzej, stracą wpływ na kraje, które były przez nich w jakimś stopniu skolonizowane – a to za pomocą euro, a to za pomocą polityki, albo na różne inne sposoby – stwierdził w dzisiejszym programie “Minęła 20” w TVP Info Grzegorz Jankowski, publicysta i dziennikarz Superstacji.

Z drugiej strony, za wschodnią granicą Niemcy mają Polskę, która nagle mówi o repolonizacji mediów, o repolonizacji banków. Zmienia się absolutnie, totalnie układ! – zaznaczył Jankowski. Dodatkowo, jak dowiedzieliśmy się w programie, okoliczne mocarstwa są mocno zaniepokojone faktem, że Polska zaczęła zaopatrywać się w amerykański gaz łupkowy.

Ci Niemcy po prostu zostają sami! – skwitował ekspert. Inna jeszcze sprawa to to, że Donald Trump mając do wyboru mnóstwo europejskich krajów, w których mógłby zatrzymać się w drodze na szczyt G20, wybrał właśnie Polskę. Nasz kraj jest jednym z niewielu, o których 45. Prezydent Stanów Zjednoczonych wyraża się wyłącznie pozytywnie.

Zapisz się na listę
Zostaw adres email. Będziemy informować Cię od czasu do czasu o najnowszych artykułach.
ZERO SPAMU! Szanujemy prywatność
Facebooktwittergoogle_pluspinterest

One Comment;

  1. Stan said:

    Uwierzcie że dla Polski przyjdą wspaniałe czasy! Niemcy bez wiary i tradycji historycznych dążą do samozagłady….Polska z Bogiem i wartościami patriotycznymi utrzyma się na fali w NWO bo ten porządek musi przyjść! Ale będzie to inny NWO niż ten jaki nam obecnie planują ZDRAJCY LUDZKOŚCI!!! /BANKSTERZY i ZAPRZEDANI POLITYCY/

*

*

Top

Korzystasz? Udostępniaj :)

Facebook
Facebook
Google+
http://www.glosgminny.pl/niemcy-przerazone-traca-wplywy-europie-swiecie-polske/">
RSS
Wyślij przez Email