Szukam WOJTKA z Warszawy. Dziewczyna się w nim zakochała. Zobacz VIDEO

Szukam Wojtka z Warszawy … 4 miesiące temu była w Europie i poszłam na koncert amerykańskiego zespołu … na tym koncercie poznała faceta – Polaka. Był niesamowity – 100% w moim typie.

Był wysoki, ciemnowłosy, przystojny. Był seksowny i miała najpiękniejsze oczy jakie kiedykolwiek widziałam w życiu. Był zabawny, inteligentny, słodki. … Nie mogę go znaleźć…

Tak właśnie zaczyna się niesamowite wyznanie młodej, ślicznej dziewczyny, która poznała Polaka o imieniu Wojtek z Warszawy i pragnie go odszukać.

Pomóżmy jej! Udostępnij to na swoim profilu i każdemu Wojtkowi z Warszawy, którego znasz.

Viralowy filmik na YouTube obejrzało ponad 1.600.000 osób. Jak się okazało była to po prostu reklama polskiej marki odzieżowej Reserved. Nie wiem czy takie wprowadzanie w błąd milionów ludzi będzie w Polsce dobrze przyjęte. Widocznie marketingowcy firmy Reserved stwierdzili, że nie „nieważne, co o mnie mówią, ważne, żeby mówili”. Polacy dali już jasny sygnał co sądzą o tego typu akcjach marketingowych. Pod pierwszym filmem były praktycznie same pozytywne komentarze, zaś pod filmem, na którym okazało się że jest to reklama przeważają wulgaryzmy i „łapki w dół”.
Zapisz się na listę
Zostaw adres email. Będziemy informować Cię od czasu do czasu o najnowszych artykułach.
ZERO SPAMU! Szanujemy prywatność
Facebooktwittergoogle_pluspinterest

*

*

Top

Korzystasz? Udostępniaj :)

Facebook
Facebook
Google+
http://www.glosgminny.pl/szukam-wojtka-z-warszawy/">
RSS
Wyślij przez Email