Wstrząsająca wiadomość od aktora Keanu Reeves’a dla wszystkich ludzi na świecie

Wstrząsająca wiadomość od aktora Keanu Reeves'a dla wszystkich ludzi na świecie

Taki list, napisał znany aktor Keanu Reeves i który przekazał bezpośrednio do mediów:

 

„Matka mojego kolegi zawsze zdrowo się odżywiała. Nigdy nie piła alkohol ani nie jadła śmieciowego jedzenia, codziennie trenowała i była bardzo sprawną i aktywną kobietą. Zawsze przyjmowała leki przepisane przez lekarza, a kiedy wychodziła na słońce, to na skórze miała ochronny filtr przeciwsłoneczny. Po prostu, zawsze w najwyższym stopniu dbała o zdrowie… Obecnie ma 76 lat, raka skóry, raka kości i zaawansowaną osteoporozę.Ojciec mojego przyjaciela zajada się szynką, masłem i tłustym jedzeniem. Nigdy nie trenuje. Kiedy wychodzi na zewnątrz, pozwala słońcu palić skórę do granic wytrzymałości. W efekcie, przeżywa on swoje życie według swoich własnych standardów, a nie tak, jak nakazują mu inni. 

Obecnie ma 81 lat i zdrowie młodej osoby.

Ludzie nie mogą ukryć się przed losem i tym, co im jest pisane. Te słowa pochodzą od matki mojego przyjaciela: „Gdybym wiedziała, że moje życie skończy się w ten sposób, pozwoliłabym sobie na szczęście i smakowanie wszystkiego w pełni.”

strony internetowe

Nikt z nas nie opuści tego świata żywy, więc, proszę, przestań się obciążać zbyt wieloma myślami i zakazami. Jedz pyszne jedzenie. Biegaj w słońcu. Skacz do morza. Mów prawdę, która kryje się w twoim sercu. Pozwól sobie być głupi. Bądź przyjacielski. Bądź zabawny. Nie ma czasu na nic innego! „

Zapisz się na listę
Zostaw adres email. Będziemy informować Cię od czasu do czasu o najnowszych artykułach.
ZERO SPAMU! Szanujemy prywatność

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Related posts

3 Comments

  1. Adam said:

    nigdy nie wiadomo co jest nam zapisane . jedni się nie szanuja , a inni przesadnie dbaja o zdrowie i co ??? Nie mozna generalizowac ,ze zdrowe jedzenie jest be a obrzarstwo jest dobre . Wszystko z umiarem i bedzie dobrze . Tak ma zapisane w genach i na nic nie pomoze trzymanie diety .

  2. Olo said:

    A mama kolegi może tylko dzięki temu że dba o zdrowie ma 76 lat a nie 56 + 20 po drugiej stronie?! A może ojciec przyjaciela miał szansę na 120 lat w dobrym zdrowiu, cz może więcej? Czas pokaże. A może oboje mieli szczęści lub pecha? Życie to ciągłe wybory i chyba póki co loteria.

  3. Gustavo Woltmann said:

    Bardzo fajne przesłanie, nie można się całe życie przekatować dla wyższego celu. Ale też nie popadajmy w skrajności, że trzeba o siebie nie dbać i wszystko ignorować. Wszystko jest dla ludzi, ale umiar jest cnotą 🙂

*

*

Top