Ten starszy, z pozoru niewinnie wyglądający Pan to George Soros, bankster, spekulant giełdowy i miliarder, powiązany ideowo z najbogatszymi rodzinami na planecie czyli rodziną Rothschildów i Rockefellerów. Soros od lat działa poprzez swoje inwestycje i Fundacje (wspiera fundację Batorego w Polsce) w celu zniszczenia Ameryki oraz państwa narodowych w Europie. To on, jak wynika z wielu potwierdzonych źródeł stoi za wywołaniem kryzysu migracyjnego w Europie. Jego fundacje płaciły imigrantom za przybycie do Europy a opłacane bojówki lewackie ANTIFA stały za wieloma prowokacjami. Teraz właśnie realizuje swój plan w USA, próbując „podpalić” Amerykę.
Przynajmniej tak to wygląda.
Jak inaczej możemy słuchać jego słów w Davos w Szwajcarii, śledzić jego finansowanie amerykańskich wyścigów politycznych i zwracać uwagę na to, co mówi o Prezydencie Donaldzie Trumpie , kapitalizmie i lewakach, których popiera, i lewicowych Fundacjach Otwartego Społeczeństwa, które prowadzi, oraz dojść do innych wniosków?
W ciągu ostatnich kilku lat Soros podjął próbę przejęcia lokalnych organów ścigania, pompując ogromne kwoty pieniędzy do kandydatów, których preferuje w kluczowych wyścigach z prokuratorami okręgowymi.
Georges Soros finansuje potajemnie kampanie polityczne wielu przeciwników D. Trumpa.
„PAC ufundowany przez George’a Sorosa wpompowuje prawie 1 milion USD w lokalne wyścigi dla prokuratora” – donosi w czerwcu Washington Post o pieniądzach z PAC Sprawiedliwości i Bezpieczeństwa Publicznego, które trafiły do lewicowych polityków z hrabstwa Arlington w stanie Wirginia i Fairfax Hrabstwo, Wirginia, wyścigi adwokackie Wspólnoty Narodów.
Jak donosi Politico.com Soros wydał na kampanie adwokackie na Florydzie, Illinois, Luizjanie, Missisipi, Nowym Meksyku i Teksasie poprzez sieć superpaństwowych urzędników stanu na szczeblu stanowym oraz krajową grupę „527” o nieograniczonych środkach pieniężnych, z których każda nosiła nazwę „Bezpieczeństwo i Sprawiedliwość”. ” (Soros sfinansował również federalny super PAC o tej samej nazwie). Każda organizacja otrzymała większość swoich pieniędzy bezpośrednio od Soros, zgodnie z publicznymi i federalnymi danymi finansowymi, chociaż niektóre grupy otrzymały również darowizny od organizacji non-profit, takich jak Fundusz Działań na rzecz Uczestnictwa Obywatelskiego, który przekazał grupie Safety and Justice w Illinois.
„Jako kandydat i obywatel Caddo Parish, jeśli ktoś z zewnątrz był zainteresowany wyścigiem, chciałem dokładnie wiedzieć, co miał na myśli dla wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, gdyby miał wygrać”, powiedział Dhu Thompson, prawnik z Luizjany, który przegrał wyścig prokuratora okręgowego z kandydatem wspieranym przez Sorosa, Jamesem Stewartem, w 2015 r. Soros przekazał grupie ponad 930 000 USD – ponad 22 razy więcej niż średnia mediana dochodu gospodarstwa domowego – zwiększając grupę Stewart.
To nie znaczy, że Soros również nie kupuje ras kongresowych. lub media. Lub – i to, szczególnie w ostatnich miesiącach – oddolnych.
Jedynym celem dla Sorosa jest obecnie przeniesienie jego nienawiści do tego prezydenta i jego pogardy dla wolnego rynku Ameryki na scenie publicznej – tak jak to właśnie zrobił w Davos , kiedy krytykował Trumpa jako „oszusta”.
Soros po raz kolejny wsuwa, podstępnie, swoje antyamerykańskie wpływy w politykę i kulturę Ameryki. A teraz: zabiera się za edukację.
W Davos , ogłosił na przykład ogłosił, że przeznaczy 1 miliard USD do nowego projektu Open Society University Network szkołom na całym świecie – aby „kształcić dzieci przeciwko nacjonalizmowi”, ale czy na pewno? Pisaliśmy o tym projekcie w tym artykule.
Innymi słowy: szkolić następne pokolenie w złu suwerenności – uczyć wschodzącą młodzież, jak stać się dobrymi posłusznymi obywatelami świata.
Soros nazywa to swoim „najważniejszym i najtrwalszym projektem” w historii. Nic dziwnego. To naprawdę może być. Jeśli się powiedzie, może to oznaczać upadek granic, wdrożenie światowego rządu, koniec Ameryki, jaką znamy.
– The Washington Times – sobota, 25 stycznia 2020 r