Zostań Naszym korespondentem na emigracji!

Zostań Naszym korespondentem na emigracji!

 

korespondent Głosu Gminnego

Jesteś Polakiem żyjącym na emigracji? Przyłącz się do NAS! Niech Polacy w kraju usłyszą o Tobie. Masz zacięcie pisarskie i reporterskie? Przyślij nam swoją publikację z kraju, w którym mieszkasz, zrób zdjęcia /min. 800×600 pix/ lub nakręć krótki film. Opisz swoje doświadczenia na emigracji zarówno te pozytywne jak i negatywne. Pochwal się swoim hobby, pasją czy biznesem. Chcemy być dumni z naszych rodaków za granicą. Najlepsze artykuły wydrukujemy w wydaniu papierowym Głosu Gminnego.

Zostań Naszym Korespondentem na emigracji!

Portal internetowy glosgminny.pl i Gazeta Lokalna „Głos Gminny” ma być docelowo największym informacyjnym kanałem medialnym piszącym o ludziach … dla ludzi. Już teraz również Ty możesz przyczynić się do powstania najlepszego serwisu opisującego życie Polaków na emigracji.

Organizujesz godne uwagi wydarzenie? Jesteś świadkiem wypadku, a może po prostu masz interesujące hobby, z którym chciałbyś się podzielić z innymi? Masz bulwersujący temat? Znasz kogoś o kim warto napisać? Serwis glosgminny.pl daje Ci taką możliwość!

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt: wspolpraca@glosgminny.pl  lub glosgminny@gmail.com

Zapraszamy do polubienia naszego Fanpage /Facebook

Przyłącz się do NAS! Niech Polacy w kraju usłyszą o Tobie.